• Szkoła Letnia Aikido - Złotów 2017
    Szkoła Letnia Aikido - Złotów 2017 Shigemi Inagaki Shihan - 8 dan aikido

Dojo

Złotowska Sekcja Aikido od wielu lat ćwiczy w budynku hali sportowej przy ul. Mickiewicza 18. Dojo znane jest przez wielu aikidoków z całego kraju chociażby ze względu na organizowane staże oraz szkoły letnie.

Jak do nas trafić?

Z dworca PKP i PKS należy iść ul. Bohaterów Westerplatte do pierwszego dużego skrzyżowania, następnie na skrzyżowaniu skręcić w lewo w ul. Norwida, która poprowadzi Was do następnego skrzyżowania, na którym skręcamy w prawo w ul. Szpitalną. Ulica ta doprowadzi do naszego Dojo.

Wyświetl większą mapę

• Warsztaty Aikido i Bukiwaza - zmiana adresu +

Informujemy, że najbliższe warsztaty (22-23.06) odbędą się w Zespole Szkół Ekonomicznych, Plac Wolności1/2, wejście od ulicy Słowackiego. Zapraszamy!
  • Staż z Wilko Vriesman Shihan, 6 DAN +

Serdecznie zapraszamy na seminarium z Wilko Vriesman Shihan 6 DAN, Sekretarzem Generalnym IAF. Sensei Wilko jest wieloletnim przyjacielem Hiroshi Isoyama Shihan,

Z okazji zbliżających się Świąt oraz nowego 2018 rokużyczę wszystkim członkom oraz przyjaciołom klubu spokoju, wymarzonych prezentów, a w nowym roku
  • Zapisy +