Smutne wieści

Z przykrością informujemy, że odszedł nasz przyjaciel i nauczyciel Yoshifumi Watahiki shihan. Watahiki sensei był uczniem O’sensei i nauczycielem w Ibaraki Shibu Dojo w Iwama. W 2014 roku mieliśmy zaszczyt ćwiczyć pod okiem sensei na Szkole Letniej w Złotowie. Wielu z nas podczas odwiedzin Iwama poznało Watahiki shihan jako wyjątkowego człowieka, za którym będziemy tęsknić ale i ciepło wspominać.

Arigato gozaimashita sensei!

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że dzisiejsze zajęcia są ostatnimi w 2018 roku.

W przeprwie świątecznej treningi się nie odbędą a spotkamy się ponownie na macie 3go stycznia :)

Jednocześnie ogłaszamy promocję dla młodzieży i osób dorosłych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z aikido - styczeń 50% taniej!

Zapraszamy!

Życzenia

Wszystkim członkom i sympatykom Złotowskiego Klubu Aikido z okazji zbliżających się świąt i nowego 2019 roku składam najlepsze życzenia, dużo zdrowia i samych sukcesów!

Sensei Marian

• Harmonogram Szkoły Letniej Aikido 2019 +