• Szkoła Letnia Aikido - Złotów 2017

Zapisy

Dzieci i młodzież do lat 15 można zapisywać pod numerem telefonu 728807963

Młodzież od lat 15 i dorośli mogą zapisywać się pod numerem 608056269

Zapisy można dokonać również meilem- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
osobiście od 5 września we wtorki i czwartki, hala ul. Mickiewicza w godzinach od 18 do 20

Zapraszamy!

Podziękowania za pomoc przy organizacji SLA 2017

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Szkoły Letniej Aikido w Złotowie: panu Burmistrzowi Złotowa, Złotowskiemu Centrum Aiktywności Społecznej i członkom Złotowskiego Klubu Aikido. Wasz wysiłek i wsparcie pozwoliły stworzyć wyjątkowe wydarzenie.

Szkoła Letnia Aikido 2017

Kolejna Szkoła Letnia za nami! Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniale spędzony tydzień na macie i poza nią ;) Wielkie podziękowania należą się zwłaszcza sensei Inagaki za wyjątkowe treningi, które poprowadził i ogrom wiedzy, którą przekazał. Dużo osób przyjechało do Złotowa z daleka (uczestnicy z 14 krajów), życzymy Wam bezpiecznej drogi powrotnej.

Do zobaczenia w 2019 roku na kolejnej Szkole Letniej w Złotowie!

////

The next Summer Camp is finished! We would like to thanks all participants for a great week on the tatami and beyond the tatami ;) Special thanks to Inagaki sensei for amazing training and for the huge knowledge he gave. Alot of people came from far away (14 countries), we wish you safty roud back to homes.

See you in 2019 on the next Summer Camp in Złotów!

DSC07435 111

Szkoła Letnia Aikido 2017 - WOLNE MIEJSCA!

UWAGA!

Do zobaczenia na macie!

///////////////////////////

ATTENTION!

We have still some places in our hotels. If you would like to participate in this very special aiki event please write:

See you on the tatami!

• Zapisy +

Informujemy,że Złotowski Klub Aikido ogłasza zapisy do wszystkich grup wiekowych. Dzieci i młodzież do lat 15 można zapisywać pod numerem telefonu
  • Podziękowania za pomoc przy organizacji SLA 2017 +

• Szkoła Letnia Aikido 2017 +

• Szkoła Letnia Aikido 2017 - WOLNE MIEJSCA! +

UWAGA! Dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami w hotelach, jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu napisz do nas: \n
  • Kolejna wyprawa do Japonii +

Tym razem to była rzeczywiście wyprawa.Grupa liczyła 25 osób.Przygotowania trwały prawie pół roku. Odwiedziliśmy Iwama,Tokio, Kamakurę,Nikko,Jokohamę i wiele innych miejsc.