Gratulujemy!

W internecie na stronie Polskiej Federacji Aikido pojawiły się gratulacje dla mieszkańca Złotowa, Mariana Wiśniewskiego. Oto ich treść:
Z prawdziwą przyjemnością satysfakcją informuję, że w dniu 14 stycznia 2007, podczas dorocznej ceremonii Kagamibiraki w Hombu Dojo w Tokio została ogłoszona decyzja Doshu Ueshiba Moriteru o nadaniu Marianowi Wiśniewskiemu stopnia 5 Dan. Serdeczne gratulacje. Jerzy Pomianowski Prezydent PFA.

W środę, 7 marca do Złotowa przyjedzie sensei Hiroshi Isoyama z Japonii, posiadacz 8 dana, by wręczyć osobiście M. Wiśniewskiemu certyfikat potwierdzający fakt uzyskania wyższego stopnia wtajemniczenia. Z tego powodu w hali Sparty Złotów odbędą się dwa treningi z udziałem gości z Japonii. Pierwszy o 16.30 dla dzieci i drugi o 18.00 dla dorosłych. Złotowska sekcja aikido zaprasza do hali Sparty mieszkańców miasta, to nie lada gratka zobaczyć z akcji mistrzów aikido prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Aktualności Lokalne, nr 10 (446) 7 marca 2007r.