Zdawali na kyu

Przedstawiamy zdjęcie i listę młodych adeptów aikido, którzy w hali Sparty Złotów zdali egzamin na stopnie kyu przed japońskim sensei Sakuradą. Należy zaznaczyć, że Japończyk uznał poziom wyszkolenia na tyle wysoki, że podniósł stopnie w niektórych przypadkach o dwa, co pozwoliło przenieść siedmioro dzieci z grupy dziecięcej do grupy średniej. Oczywiście - w nagrodę!
Korzystając z okazji - powiedział sensei Marian Wiśniewski - chciałbym pogratulować rodzicom tak zdolnych pociech! Do egzaminów podeszli młodzi adepci aikido ze Złotowa i Lipki. Oto ich wykaz:
Sekcja w Złotowie: 7 kyu: Artur Arter, Jakub Biały, Alek Jasiński, 8 kyu: Kamil Ciężki, Szymon Sendłak, Rozalia Muzioł, Jadwiga Cieślak, Karolina Kasprowicz, Mirosław Okoński, Andrzej Górecki, 9 kyu: Anna Blicharz, Paulina Napora, Jakub Mądrzyk, 10 kyu: Jan Nowaczewski, Mikołaj Jagodziński, Jeremi Karpiński, Kosma Karpiński, Mateusz Kazimierowski, Ksawery Chmielecki, Ola Kłosowska, 12 kyu: Wojciech Napora, Jacek Sztykowski, Łukasz Noculak, Remigiusz Karbowski.
Sekcja aikido w Lipce, opiekun Bartosz Standio: 7 kyu: Patrycja Bonin, Anna Jagła, Mateusz Józefko, Monika Radtke, Paweł Żurawski, Karina Piwowarska, 8 kyu: Wojciech Kierzk, Aleksandra Kierzk, Adrianna Słonina, Kinga Suchora, 9 kyu: Amadeusz Skrentny i 10 kyu: Eryk Skrentny.

Aktualności Lokalne, nr 15 (451) 11 kwietnia 2007r.

• Harmonogram Szkoły Letniej Aikido 2019 +

• Smutne wieści +

Z przykrością informujemy, że odszedł nasz przyjaciel i nauczyciel Yoshifumi Watahiki shihan. Watahiki sensei był uczniem O’sensei i nauczycielem w